registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

HC Dvůr Králové nad Labem - HC Vrchlabí

Hokejoví Ultras čtvrtek, 25.01.2018 - přejít do komentářů
FotoReport z druholigového utkání ve Dvoře Králové nad Labem..
/titleImg/hc-dvur-kralove-nad-labem-hc-vrchlab/6/8249.jpg?width=570

V sobotu 20. 1. 2018 se odehrálo velmi zajímavé utkání v rámci 2. hokejové ligy. Domácí Dvůr Králové nad Labem přivítal hosty z Vrchlabí. Hokejisty z Vrchlabí vyrazily podpořit dva plné autobusy. Fanoušci Vrchlabí se prošli městem a cestou realizovali povedenou pyroshow. V utkání pak nechybí hlasitý support ani nápaditá chorea.

Zápas druhé ligy sledovalo 1100 diváků a my Vám z něj přinášíme fotoreport i pohledy obou fanouškovských táborů.

Pohled Fanclubu HC RODOS Dvůr Králové nad Labem:
Sobotní zápas s Vrchlabím byl z pohledu dvorského fans jedním z vrcholů druholigové sezóny, ve které je náš tým nováčkem. O atraktivitě zápasu svědčí také fakt, že náš stadion navštívilo 1100 diváků.

Z pohledu prezentace fanclubu bylo prioritou předvést choreo s jasným vzkazem, a to že play off je pro nás meta, které chceme dosáhnout. Dle zpětné vazby fans a dalších diváků včetně zástupců Supras Vrchlabí se naše sobotní prezentace zadařila. Choreo malovalo několik z nás více jak týden. Nelze se rovněž nezmínit o prezentaci Supras Vrchlabí, která se díky svému provedení podílela na skvělé atmosféře celého zápasu.

Počet aktivních fanoušků není na naší straně prozatím na obdobné akce bohužel dostatečný. V sobotním zápase se našemu mužstvu příliš nedařilo a pravda je, že letos zažíváme méně vítězných okamžiků. To však nemění nic na nadšení fanoušků v domácím kotli, kteří se hokejem baví a v hojném počtu navštěvují také venkovní stadiony.

Pohled Supras Vrchlabí:
Výjezd do Dvora plánujeme hned po derby s Trutnovem. Padá nápad ho udělat jako výjezd v černém a k tomu, aby to mělo ještě větší smysl, tak vzít bílé pláštěnky, do kterých se pod plachtou převlíkneme. Je naplánován také pochod, který povede přes náměstí a přes schody u Hankova domu. Výjezd vyhlašujeme už 16 dní před zápasem a po 1 dni je zaplněn celý autobus. Už dlouhou dobu je jasné, že tento výjezd bude prozatím v této sezoně naším největším, nahrává tomu samozřejmě výborný termín a minimum absencí v našich řadách. Nakonec se autobusy naplní 2 a my vyrážíme v počtu 100 lidí směr Dvůr.

Na místě, kde začíná pochod, čeká ještě dalších 20 lidí a my tak můžete vyrazit na náměstí. Tam odpalujeme spoustu rací, nějakou tu hirošimu a pár dýmovnic. Dále pokračujeme kolem Hankova domu ke stadionu. Přístup PČR při pochodu naprosto bezproblémový, jediné omezení, které nám dávají, se týká dělobuchů. Fandit začínáme zhruba 15-10 minut před zápasem. V tu dobu se nám stává menší pohroma. Zlomí se palička a praská blána na bubnu. Nakonec se vše snad tisíckrát oblepí a vydrží jen tak tak do konce zápasu.

Domácí se se začátkem zápasu prezentují povedeným choreem. Palec nahoru pro Dvoráky, v tomhle šli v poslední době hodně nahoru. Po zbytek zápasu o nich ale už moc nevíme. Je to dané horší akustikou místní haly a samozřejmě tím, že když jste v takové náladě ve svém sektoru, tak ten 2.tábor prostě u vás slyšet není. V přeplněném sektoru se nás schází zhruba 150-170. Dalších zhruba 200 Vrchlabáků je různě rozeseto po hale. Často se k nám přidávají potleskem, což ještě umocňuje na naše poměry velice nadprůměrný support.

O 1.přestávce lepíme na zábradlí plachtu, která půjde se začátkem třetiny nahoru a pod kterou se převlíkneme. Na plachtě je napsáno „Ježíš mění vodu ve víno, Supras zase černou na bílou.“ Efekt se podařil výborně, a tak strháváme pozornost celé haly na náš sektor, o což nám také šlo. Od jednoho hráče se poté dozvídáme, že i celá střídačka v tu dobu sledovala dění v našem sektoru více než to na ledě. Tam naši hráči celou třetinu taktéž kralují, což nám pomáhá v neskutečném fanatismu. Pláštěnky na sobě necháváme do konce třetiny, v té 3. jsme již zase všichni v černém. Díky, že jste všichni dodrželi sobotní výjezdový dresscode a že náš sektor vypadal neskutečně jednotně.

Zbytek zápasu se dohrává poměrně v poklidu a my si stále jedeme to svoje. Po konci následuje děkovačka a my si užíváme poslední chvilky v sektoru. Na děkovačku druhou příjíždí jako již tradičně první Tomáš Šťastný oblečený do Supras trika. Na hráčích je poslední dobou vidět neskutečná radost z hokeje, tím pádem se i nám lépe fandí. 2.děkovačku mírně kazí dementní rolbař, který by klidně přejel naše hráče.

Po příjezdu do Vrchlabí společně hodnotíme tento výjezd a shodujeme se, že tohle byl zatím vrchol této sezony. Pojďme ho ale překonat při derby v Trutnově, který chceme pojmout stejně, ne-li víc fanaticky jako výjezd tento. Ještě jednou díky všem za tento parádní sobotní den.

Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.Fotka uživatele Dalibor Durčák.

Autor: DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Hokejoviultras.cz je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • SK Dynamo České Budějovice Tomas-Budweis 29.01.2018, pondělí, 18:20 + 0 - 0
  Je to tak. Z druhých lig bude postupovat jeden klub, padat se z 1. ligy však nebude...
 • FK Viktoria Žižkov tondik 27.01.2018, sobota, 00:51 + 0 - 0
  Kuksič: myslím, že má pravdu Czech Fanatic, že se nedá z ní sestoupit, ale do ní postoupit se dá a rozšíří se počet týmů.
 • bez klubu CzechFanatic 26.01.2018, pátek, 13:19 + 0 - 0
  Kuksič: Já myslím, že je to naopak. Že se normálně postupuje, ale nedá se sestoupit. To by pak týmy ve 2.lize o nic prakticky nehráli.
 • FC Hradec Králové Kuksič 26.01.2018, pátek, 13:12 + 0 - 0
  CzechFanatic: Jistě by to bylo oživení, ale mám za to, že se 1. liga na tři roky uzavřela a nedá se tedy z 2. ligy bohužel postoupit.
 • bez klubu CzechFanatic 26.01.2018, pátek, 12:15 + 0 - 0
  Na to, že Vrchlabí má nějakejch 13 tisíc obyvatel, tak je to až neskutečný, kolik aktivních lidí se tam najde. Pamatuju si je ještě z 1.ligy, tam to byl spíš takovej klasickej fanklub. Je vidět, že to tam pár lidí(dle videa asi mladejch) vzalo do správnejch rukou. Koukal jsem, že momentálně vedou svou skupinu 2.ligy. Kdyby náhodou postoupili, byli by určitě oživením 1.ligy. Jen tak dál.
 • FC Viktoria Plzeň pepky 25.01.2018, čtvrtek, 18:39 + 0 - 0
  Jojo paráda palec nahoru...jinak acabi vám kurvý celý report..
 • FC Viktoria Plzeň Zdeněk81 25.01.2018, čtvrtek, 16:52 + 0 - 0
  Paráda!
 • Bohemians 1905 Durden 25.01.2018, čtvrtek, 14:56 + 0 - 0
  Krásná podívaná,dobře odvedená práce. :)
 • bez klubu Cestovatel 25.01.2018, čtvrtek, 12:43 + 1 - 0
  Kámoš na tomhle zápase byl a psal, že to bylo opravdu povedené utkání. Akorát mu ujel vlak a musel tam přespat. Shodou okolností jsem viděl nedávno oba celky na výjezdu v Praze. Vrchlabí při výhře 4:3 po nájezdech na Kobře a Dvůr Králové při prohře 4:6 v Letňanech. Početně i kvalitou a i díky efektní pyrotechnice mi z těch dvou celků přišlo lepší Vrchlabí, ale i Dvůr se v pracovní den v Praze prezentoval dobře. Fandili, bubnovali a tak 30 jich bylo určitě v kotli a další mimo něj. Do Vrchlabí i Dvora bych se někdy rád podíval, ale speciálně Vrchlabí je bez auta problém. Škoda, že drtivá většina druholigových hokejů začíná v poměrně pozdní časy, narozdíl od řady víkendových extraligových zápasů. Jen Opava občas hraje v 15:00, jinak pod 17:00 nikdo. Hrát zejména ty hůře dostupné destinace dříve, návštěvám by to mohlo pomoci.
clbannerVidea
další videa >
Vlajkonosi.cz
Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata! 08.10.2021

Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata!


VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019

VLAJKONOŠI v Chomutově

více na www.vlajkonosi.cz>
Groundhopping.cz
Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou! 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou!


Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra...


Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově! 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově!

více na www.groundhopping.cz>
Hooligans.info
Svatební den fanouška Ritchie s inzultací rozhodčího a kontumací - Promiňte mi to, já byl vožralej jako kráva... 09.07.2022

Svatební den fanouška Ritchie s inzultací rozhodčího a kontumací - Promiňte mi to, já byl vožralej jako kráva...


Utkání Zbrojovky se Slavií Praha sledovalo více jak 44 tisíc diváků! Brno drží rekordy, které hned tak nepadnou... 09.07.2022

Utkání Zbrojovky se Slavií Praha sledovalo více jak 44 tisíc diváků! Brno drží rekordy, které hned tak nepadnou...


Baník se vrátil do ligy! Autoservis CHzB zahájil v Brně Oktoberfest a pivo létalo proudem... 30.06.2022

Baník se vrátil do ligy! Autoservis CHzB zahájil v Brně Oktoberfest a pivo létalo proudem...

více na www.hooligans.info>
Komentáře
07.06.2021, pondělí, 10:27 -
O takovem grafity jsem vzdy sn...
06.06.2021, neděle, 11:08 -
Super!!!
21.11.2020, sobota, 07:44 -
Pěknou podívanou kazí kvikot m...
20.11.2020, pátek, 07:53 -
Bravo a klobouk dolů
23.09.2020, středa, 06:43 -
Myslím, že minimálně fanoušci ...
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace