vyhledat rss

FotoReport: Motor České Budějovice - Poldi Kladno

Foto report čtvrtek, 04.12.2014 20:25 - přejít do komentářů
Retro zápas přilákal více než 6. tisíc fanoušků...

Retro zápas mezi Motorem a Kladnem se odehrál ve speciálních dresech ze 70. let a před skvělou atmosférou, kterou vytvořilo 6 017 diváků!

Takový počet fanoušků na první ligu je v každém jiném městě nepředstavitelný, ale v Českých Budějovicích už to začíná být pomalu zvykem. Zápas dopadl pro Motoráky smolně. Dva téměř vlastní góly v první třetině Motor nalomily a ten už se z toho nedokázal vzpamatovat a prohrál 4:1.

Domácí fandili po celých 60 minut, vytáhli dvě sektorová chorea, a i když se na ledě nedařilo, tak stadionem obíhaly mexické vlny. Ačkoliv se výsledkově domácím nezadařilo, na tribunách to znát nebylo a po závěrečné siréně přišla děkovačka jak od fanoušků hráčům, tak hlavně od hráčů fanouškům!

Kladenských fans dorazilo okolo 40 a prezentovali se jedním transparentem. Fandili co se dalo, ale proti domácím byli téměř bez šance.

Pohled domácích:
"Zápasu předcházela velká prezentace jak ze strany klubu, tak ze strany nás, fanoušků. Už den před zápasem hlásil internetový předprodej rekord v rezervacích vstupenek a tak sen o vyprodané aréně během základní části nabýval reálnějších podob.  I přes velké fronty před začátkem zápasu se nakonec halu vyprodat nepodařilo, i tak je ohlášená návštěva 6017 diváků skvělým číslem." Více se dočtete zde.