vyhledat rss

FotoReport: Motor České Budějovice - Dukla Jihlava

Foto report úterý, 09.09.2014 23:35 - přejít do komentářů
1. hokejová liga začala.

V pondělí se na jihu Čech odehrálo první kolo 1.ligy v hokeji mezi Motorem České Budějovice a Duklou Jihlava.

Jednalo se o druhý zápas mezi těmito soupeři v krátké době. Ve čtvrtek obě družstva odehrála přípravný zápas, který se nedohrál, ve 2.třetině byl za stavu 7:1 pro domácí ukončen. I to bylo velkým lákadlem na první ostrý zápas této sezóny.

Domácí fanoušci prošli před zápasem městem od nádraží až ke stadionu.
V první třetině si připravili choreo se vzpomínkou na právě nedohrané čtvrteční utkání – Dnes zase utečete? Uplakánci z Jihlavy a s obrázkem hokejisty se slzami v očích a ježkem na dresu.
Druhé choreo si připravili fans Motoru na 2.třetinu se znaky Budějc a nápisem Ať žije Motor!

Po celý zápas domácí i hosté podporovali svůj tým. Na stadion si našlo cestu 5011 diváků, z toho cca. 70 z Jihlavy. Ti pak byli na konci zápasu od domácích vyprovázeni pokřikem čekáme venku. Tam se sešlo zhruba 50-60 fans Motoru, které od hostů dělilo jen pár pořadatelů. Po chvíli dorazily posily, 2 auta těžkooděnců, kteří vytlačili domácí fanoušky a hosty doprovodili na nedaleké parkoviště.

Fotoreport přínášíme níže, videa z tohoto zápasu, fandění obou kotů, chorea, ale i pozápasové čekání fans domácích na hosty, najdete zde

Autor: Daniel1983