registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

FotoReport: LHK Prostějov - AZ Havířov

Foto report neděle, 21.12.2014 - přejít do komentářů
Fotoreport z nedohraného předvánočního utkání v Prostějově
/titleImg/fotoreport-lhk-prostejov-az-havirov/6/6614.jpg?width=570

V předvánoční čas, v sobotu 20. 12. 2014, se mělo odehrát utkání první hokejové ligy mezi AZetem Havířov a domácím Prostějovem. Utkání však bylo před třetí třetinou předčasně ukončeno...

6 autobusů vyrazilo ze slezského města Havířova na Hanou. Již při vstupu do haly však došlo k jistým problémům, když ochranka nepouštěla fanoušky do útrob stadionu. A tak povedenou prostějovskou prezentaci v úvodu utkání viděla jen část fanoušků hostí.

Havířovská Zvěř zaplnila svůj sektor. Prezentovali se oděni do černé  barvy a v druhé třetině modrými a bílými pláštěnkami a vlaječkami ve stejných barvách.

Před avizovanou třetí třetinou došlo k prolomení plotu mezi sektory domácích a hostů. Najednou se objevilo mnoho pyrotechniky a ozývaly se výbuchy dělobuchů. Na ledě, v hledišti i na stropě. Bylo jasné, že se utkání nedohraje. Dlouhotrvající konflikty s ochrankou ukončuje až náběh těžkooděnců se psy, kteří po chvíli sektor hostí vyklízejí.

Pohled Prostějova: "Support byl po celý zápas /tedy vlastně jen dvě třetiny, v tomto případě po oba poločasy :)/ na velmi dobré úrovni, my jsme se i přes početní nevýhodu drželi velmi dobře, Havířováci naopak zdaleka nevyužili svůj potenciál, i tak se ale utkání odehrálo ve velmi kvalitní atmosféře. 
Prostějováci hned v úvodu předvedli velice zdařilou prezentaci, přes naši tribunu byla roztažena plachta znázorňující modrou oblohu, po které se v popředí proháněly dvě letadla, jedno s příznivci Prostějova, druhé pak s Havířováky. Letadlo Prostějova sestřelilo to havířovské, to celé ještě vyšperkovala zapálená černá dýmovnice na místě dopadu havířovského letadla. Opravdu zdařilé a smekám před všemi, kteří se na organizaci této prezentace podíleli. Při závěrečné děkovačce se ještě v našem sektoru rozblikaly stroboskopy
. "  Vice se dočtete zde.

Pohled Havířova: "Na začátku druhé třetiny si celý sektor Zvěře obléká modré a bílé pláštěnky. Modré jsou v dolní polovině sektoru, horní polovina je pak bílá. Efekt parádní. Do toho všeho také máváme asi padesátkou modrých a bílých vlajek na tyčích, leč ty nejsou dobře rozmístěny a tak výsledný efekt není takový, jaký by být měl… I přesto, že prohráváme už 0:3, tak fandění z naší strany není tak špatné, jak by asi mnozí očekávali, nicméně, i přes porážku by mělo fandit mnohem více lidí. Spousta jich už jen mlčky pozoruje hokej, dle jejich přístupu usuzuji, že na utkání už téměř rezignovali… Škoda, že pak mnozí z těchto lidí argumentují tím, že zápas jim pokazili nějací chuligáni. Ba ne, zápas Vám pokazil vývoj skóre na ledové ploše, neboť jste to vy, kdo se přes prohru nedokáže bavit hokejem i nadále, jste kyselí, odmítáte fandit apod. Tak alespoň jste našli výmluvu!" Více se dočtete zde.

Podívejte se na připravený fotoreport z tohoto utkání, které jsme navštívili. 

Videa:

 

 

 

 

 

 

Autor: Mara & DD

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Hokejoviultras.cz je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava LordikDevil 29.12.2014, pondělí, 21:56 + 0 - 0
  Doyle, já ti věřím, ale jde o to, že si ty lidi máte srovnat. Dělají ostudu Kometě na stadionu i na internetu. Úspěchy Vám nelze upřít, ale tito lidé Vám dělají neskutečnou ostudu. Jak jsem psal, nelze Vám upřít jedničku na scéně co se týče fandění a věci kolem toho. Ale lidé jako radex schovávající se za ubohou Zbrojovku je mínus pro Vás. Nechápej mě nějak zle nebo vysazeně proti Vám, ale tak to je.
 • FC Baník Ostrava Frydečak 29.12.2014, pondělí, 18:17 + 0 - 0
  Některé diskutéry si dovoluji upozorniti, že ve Frýdku, potažmo s Frýdkem v posledních šedesáti letech nemohl žádný tým hrát, poněvadž Frýdek byl k 1. lednu 1955 přejmenován na Frýdek-Místek.
 • Zbrojovka Brno Doyle 28.12.2014, neděle, 02:18 + 0 - 0
  Lorde, ale věř mi,že na kometě je hodně lidí,co by pro klub udělali všechno :) jenom je kolem nich ted hodně těch fanklubáků, což samozřejmě v havířově není v takové míře, takže lidi s tím "myšlením" o kterém mluvíš, více vyniknou.... stačí se podívat na kometáky jak fandili i když první rok po koupi extraligy snad brno trhlo rekord v počtu západů bez výhry..
 • Zbrojovka Brno radex 27.12.2014, sobota, 09:38 + 0 - 0
  tak myšlení si klidně nechte,třeba jednou vymyslíte aspoň poloviční atmosféru co je v Brně....a svoboda je k nezaplacení,kdo se chce fotit at se fotí a vymění si třeba i trenky,vždyt je to jenom taková kravina.
 • FC Baník Ostrava LordikDevil 26.12.2014, pátek, 23:33 + 0 - 0
  Upřímně, nestačím se divit co tu řešíte za sračky. Tady je to trošku o něčem jiném snad ne? Zápas absolutní pecka, kdyby se toto stalo někde v zahraničí tak tu onanujete. Smějete se Havířovu, že to je skoroPolsko, tak vám ti "poláci" udělali show a zase brečíte. Švejkův národ hadra... Jinak k věčnému handrkování, já za sebe například říkám, že bych neměnil AZet fanouškovskou stránku s tou od Komety. Srovná se totiž nesrovnatelné. Jistě, oba města mají prim hokej, při vší úctě ke Zbrojovce Brno, dnes je to podprůměrný tým Synot Ligy, který prostě netáhne. V Havířově místní MFK už taky netáhne téměř nikoho, čili dominantní je hokej, ale tím rozdílem je fanouškovské myšlení. Kometa je jasná jednička v ČR co se týče choreí, fandění atd., to nejde popřít. Ale pro mě je zase na druhé straně TOP v ČR AZet svým myšlením a přístupem k hokejovému prostředí. Nemíním zde řešit, kde byli fanoušci Havířova a Komety před 5-10 lety, víme to všichni, že v prdeli. Na Kometu chodilo cca 200 lidí, na Havířov cca 400 lidí. Pokud si vezmeme zeměpisnou polohou, je to jasné pro Brno, lidé se tam sjíždějí z celé Moravy. Havířováci musí bojovat o každého fanouška v nezávíděníhodné konkurenci Třince nebo Vítkovic. A přesto ty počty jsou u obou skvělé. Co mě trochu mrzí na Kometě je to, že i její fanoušci už tzv. zfanklubovatěli. Jde to vidět, strašně moc Vám vlezlo to vedení na scéně do hlavy a proto už začínáte dělat i psí kusy jako focení nebo měnění šál s dalšímy fanklubáky. To se mi zase líbí na AZetu, každý do nich jebe, ale všichni se jim chcou minimálně dorovnat. A když si vezmete myšlení těch lidí jak se radikálně otočilo od fanklubu směrem k opravdovému Ultras, za cca 5 let, tak je to v ČR jev nevídaný a upřímně si myslím, že i pár fotbalových klubů by tímhle strčili do kapsy. Ale nejde to srovnat, porovnává se neporovnatelné, proto to nikdy nepůjde. Pokud volíte chorea, fandění atd. je pro lidi jednička na scéně Kometa Brna. Pokud volíte myšlení a přístup k hokejovému prostředí je to AZet. Víc k tomu nemám co říci. P.S.: Jen takové rýpnutí, ale pes, který se bojí štěká nejvíce a poslední dobou nějak moc štěkají fanoušci Komety směrem k Havířovskému AZetu :)
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 26.12.2014, pátek, 22:08 + 0 - 0
  KarOcas (opava): Ředidlo S 6006, kvalita!
 • FC Baník Ostrava Mat1922 26.12.2014, pátek, 13:25 + 0 - 0
  carcas: zase jsi prisel z hospody?..zkus tady nekdy napsat strizlivy ty toulen boys,co pobyvas nahodne ve svem volnem case u Bazalu v dobe utkani,nebo ve Frydku,nebo v......
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 26.12.2014, pátek, 13:04 + 1 - 2
  radex: slovácká umělotina, která je o několik levelů výše než tradiční klub z Brna.. Slovácko je rozhodně sympatický klub a jeho ultras mají dobrou kvalitu
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 26.12.2014, pátek, 10:33 + 1 - 0
  radex: Asi ti žádný nenabídnu, Einstein ze mě nikdy nebyl a nebude, ale přece nebudeme srovnávat horní dolní s 1. ligou či extraligou. Spíš mě šlo o trošku objektivity, což u některých Brńáků z řad Komety schází.
 • Slezský FC Opava carcass 26.12.2014, pátek, 10:03 + 2 - 0
  jen pro upřesnění - hornická noclehárna Havířov má 80 000, Brno 380 000 obyvatel, na Havířov zase chodí fandit do kotle toulen boys z Bazalů, tak si nevybereš....kolik roků trvá to Havířovské fanouškovské vzepětí? 5-6 let? Předtím tam bylo hovno, pamatuju jak jsem tam byl náhodně na hokeji proti Frýdku,bylo to někdy v 90. létech, dva sektory plné frýdečáků s bubnama a vlajkama tam jasně dominovaly, domácí tehdy žádný kotel ani neměli. V té době chodilo na Zetor Brno 10 000 - do haly Za Lužánkama.....jinak Joe tady dával odkaz na Kometu z doby kdy hrála stejnou soutěž jakou teď hraje Havířov......myslet si, že Havířov má lepší kotel než Kometa může fakt jen totální pako....
 • Zbrojovka Brno radex 26.12.2014, pátek, 10:01 + 1 - 0
  gjekso nahod prosim vzoreček pro výpočet,možná se mýlim,ale mě vychází,že nejlepší jsou ve Vejprtech. a to nepočítám okolí města :).
 • Zbrojovka Brno radex 26.12.2014, pátek, 09:54 + 1 - 0
  juve víš prdlačku,na zetor chodilo víc lidí,než chodí ted,ale frustráti rádi poukazují jen na to nejhorší období v historii.modní je možná tak ta vaše slovácka umělotina a jednou skončíte tam kam patříte.
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 26.12.2014, pátek, 08:56 + 2 - 1
  joe, Paflus.: Vy jste málo hlupaci! Za prvé Havířov má cca 60 000 obyvatel, 20 minut (autem) jedním směrem je Třinec a 20 minut na opačnou stranu zase Vítkovice. Kolik, že to má Brno vy joudové? Něco k 450 000? A to nepočítám okolí města. Jediný konkurent tam je Zlín. Extraliga vs. 1. liga trošku rozdíl, nemyslíte? Neříkám, že to u Vás lidi dělají špatně, to právě naopak, ale když už tady čechráte peřím jak jste skvělí, tak seberte všechny "detaily" a nakonec možná zjistíte, že tak skvělí nejste. Trošku pokory příště...
 • 1.FC Slovácko JUVE 25.12.2014, čtvrtek, 22:57 + 2 - 0
  joe : ja myslim ted momentalne,ze je az lepsi a ne pred 6 lety ... nejake video komety jak vypadal kotel pred 8-10 lety z 1.ligy by nebylo ? proste ste fanousci uspechu,modni kometka no :D
 • HC Kometa Brno Paflus 25.12.2014, čtvrtek, 22:51 + 0 - 0
  Kometa je Kometa :-) ale loni jsme se byli podívat na finale 2. ligy Prostějov - Přerov a atmosféra snesla nejpřísnější meritko.
 • HC Kometa Brno joe14 25.12.2014, čtvrtek, 21:17 + 1 - 0
  tim teda nechci snizovat support havirova, ale srovnavat to nebo dokonce rict kam se hrabem, je mimoooo
 • HC Kometa Brno joe14 25.12.2014, čtvrtek, 21:13 + 1 - 0
  nicmene nekterym buzikum asi staci kdyz si vezmou plastenky : D
 • HC Kometa Brno joe14 25.12.2014, čtvrtek, 21:03 + 1 - 1
  a nejlepsi je chudak ze slovacka ktery si dovoluje prirovnavat Havirov s Kometou.. Nase video Olomouc - Kometa https://www.youtube.com/watch?v=apXs_KYFBI4 Hmm.. trosku min ne Havirov? Budme objektivni, jsme skromni ale nejlepsi!
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 25.12.2014, čtvrtek, 16:37 + 0 - 1
  eRw!n: Sparta v hokeji je k smíchu? Ty vole dyť je v Holešovicích lepší support než na letný :D
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 25.12.2014, čtvrtek, 15:59 + 0 - 0
  fcz: Konecne nekdo normalni z Brna :-). Samozrejme pro ostatni fizl, srab, ble ble ble atd. Ode mne plus :-) !!!
 • Zbrojovka Brno fcz 25.12.2014, čtvrtek, 11:21 + 1 - 1
  Existuje něco více primitivního než radost z výtržností a porušování zákonů?
 • Slezský FC Opava BIBOL 24.12.2014, středa, 15:47 + 0 - 0
  Je super že se děje i něco na hokeji. Pyro dobre, ale ne na led. Jinak super support, a hlavně securitce tekla krev. Asi tak za mě.
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 24.12.2014, středa, 14:46 + 0 - 0
  Carcass a Tomaas11: Jsem rad, ze je tu nekdo jako jste vy dva, normalni fanousci, u kterych je na prvnim miste fotbal a jejich klub !!!
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 24.12.2014, středa, 02:03 + 0 - 1
  carcass: K opavákům chovám respekt, ale nad tebou bych si maximálně odplivl.
 • bez klubu Rusty 23.12.2014, úterý, 19:56 + 2 - 0
  tondik: No dle mě je v extralize velká díra za Kometou. Spíš jsem chtěl naznačit, že žádný druholigový tábor ve fotbale se nemůže řadit mezi nejužší špičky těch prvoligových. Což v hokeji ano. Samozřejmě neposuzuji celkovou návštěvnost.
 • FC Baník Ostrava dzandra 23.12.2014, úterý, 17:21 + 0 - 0
  tondik, krom az chodim sem tam na pardubice, protoze tam mam skoro celou rodinu a zoufalejsi fans stranku jsem snad jeste nevidel. mozna na vitkach
 • AC Sparta Praha eRw!n 23.12.2014, úterý, 16:08 + 0 - 0
  tondik: Pardubice a Sparta v hokeji sou k smichu
 • FK Viktoria Žižkov tondik 23.12.2014, úterý, 14:59 + 0 - 0
  Rusty: Podle mě jsou po supporterský stránce silný mančafty v obou soutěžích....byl jsem osobně nedávno s kamarádem na Benátky - Ústí a tam okolo 300 diváků, z Ústí asi 4 lidi, co nefandili a z Benátek se tam snažila malá skupinka a věřím, že v takovým Mostě to bude eště zoufalejší... Prostějov je zaprvé dlouhodobě dobrý a zadruhý teď postupová euforie....no zkrátka - zkrátka jedna soutěž má například silný fans typu ČB, PV, AZ, Jihlavu, Chomutov, Třebíč....druhá zase silný fans typu Pardubice, Spartu, Vítkovice, Brno, Plzeň, Olomouc... Každopádně určitě se fans scéna v 1.lize zvedla už postupem PV, AZetu i sestupem ČB....
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 23.12.2014, úterý, 13:24 + 0 - 2
  Acabbee: Radsej si vem Endiaron nebo Endiform, vetsinou to pomuze. Potom jeste cerne uhli a pak tabletku na uklidneni, ta taky pomuze. No a nebo dietka. No a ubrat koukani na filmy s nasilim, pocitacove hry s nasilim, ty zase lezou na mozek. Lebo je to vsetko len zamienka mne rozesmat. To potom jo.
 • AS Trenčín Acabbee 23.12.2014, úterý, 09:53 + 5 - 0
  Havířov velmi pekné predstavenie, sekuritka dostala napiču - dobrá robota. Jediné čo by som vytkol je to pyro na lade. Ale ako písal BFC, emócie... berem. Torino - Tvoje príspevky (obsahovo aj štylisticky) vo mne vyvolávajú mierne laxatívne účinky. Radšej drž hubu
 • FC Baník Ostrava dzandra 23.12.2014, úterý, 06:55 + 1 - 0
  Tomaas11: jo větší buzerace budou následovat tak jako tak. I kdyby se to nestalo. Jinak sobotní nepokoje na stadionu 0 mrtvých pár zraněných, tancovačka v Mejtě 1 mrtvý 1 těžce zraněný. Tak si zajdi třeba na diskotéku.
 • Bohemians 1905 BFC 22.12.2014, pondělí, 23:03 + 0 - 0
  Od AZetu dobrá akce proti security, konečně ty vymletý svině dostaly co proto. Pyro na ledě asi neni úplně v pořádku, ale to jsou prostě emoce. Někdo to tam hodí, stane se. Všechno se uhlídat nedá, že. Moralisti ven, jste nakrmený mediálníma hovnama až až. Torino: žiješ v utopických hypotézách. To jako půjdeme všichni spolu na stadion (samozřejmě pouze za účelem shlédnutí fotbalového utkání), stanou se z nás všech nejlepší kamarádi a budeme se mít navždycky rádi, bez ohledu na klubovou příslušnost. Prober se. radex(nemohl jsem si to odpustit): nálepka ´nazi´ (a našlo by se určitě i mnoho dalších) je v dnešní době pouhou ubohou narážkou, jež dokazuje chybějící argumenty multikulturalistů. A ano, "antirasismus" není politika, jen pouhá sebepřehlíživá záliba ve všem cizím nebo barevném.
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 22.12.2014, pondělí, 22:11 + 1 - 0
  A co prostě nepochopím je to, že si neustále 90% lidí sere do huby. Buď chcou rioty, výtržnosti a potyčky nebo zrušení represí, více volnosti nebo dokonce legalizaci pyra. Ta bude těžko, když ji někdo hází na led.
 • SK Sigma Olomouc Tomaas11 22.12.2014, pondělí, 22:08 + 2 - 0
  Erv!n: Nevím proč by se měl ztrapnit, naopak, myslím že spousta lidí se s jeho názory ztotožní, včetně mě. Na fotbal chodím především kvůli svému klubu, fotbalu a supportu. Ale není support jako support..a znovu opakuji tohle celkovému obrazu fanoušků rozhodně nepřidá, naopak budou následovat ještě větší buzerace. A nedivme se...
 • FC Baník Ostrava capekpico 22.12.2014, pondělí, 21:24 + 0 - 0
  Co dělala supporterská videa dnes na Tv hovna?
 • bez klubu Rusty 22.12.2014, pondělí, 20:08 + 0 - 0
  Ty chorea super, opět důkaz, že extraliga je na tom snad hůř než 1.liga. No kdo trochu víc jezdí na fotbal či hokej, tak by asi sekuritku nikdy neobhajoval. Ty rioty jsou pokaždé o různých názorech, to chápu, ale stále souhlasím s těmi, co upozorňují na to, že toto není stránka novinky.cz apod. A že by tento zápas měl nějaký obrovský vliv na zvyšující se represe? To těžko, ty kraviny co vymýšlejí tzv. odborníci na bezpečtnost, jsou dané a nic je nezvrátí. Bohužel.
 • FC Baník Ostrava abc78 22.12.2014, pondělí, 19:31 + 0 - 0
  good zadym!!! choďte na vodní pólo, co tu máte cancy!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 22.12.2014, pondělí, 19:10 + 1 - 0
  Dalibore, odpovim Ti - SUPPORTER.CZ - o fanouscich, pro fanousky. Jestli jsou Ti z vas, co tady delaji ramena, pripadne delaji v davu bordel vetsimi fandy nez vetsina, co se chova jinak - dost pochybuju !!! Fotbal pro vsechny, to ano, ale urcite ne pro dementy co jen delaji ostudu klubu !!!
 • FC Baník Ostrava ondra_chachari.cz 22.12.2014, pondělí, 18:31 + 1 - 0
  dzandra: celá ta situace u sektoru hostí byla komická. Většina návštěvníků u sektoru hostí si vše s úsměvem natáčela na mobil, nakonec si zakleli(asi aby nevypadali před ostatníma divně) jaké to jsou hovada a odešli dle výrazů ve tváři spokojení domů :-D. Jinak o ochrance pohledem nezávislého pozorovatele tolik: Předměty co po security letí vrací zpátky útočníkům proto aby je mohli znovu atakovat a tím podpořit riot??? A jako vrchol všeho s fízly v zádech a teleskopem ruce začínají vyzývat na "férovky"... To asi taky uklidnění situace moc nepřispěje.
 • AC Sparta Praha eRw!n 22.12.2014, pondělí, 18:16 + 2 - 1
  Torino FC!!!: uz radsi nic nepis, ztrapnil ses uz dost
 • bez klubu dalibor.durcak 22.12.2014, pondělí, 17:47 + 3 - 2
  Torino FC - pokud chodíš na stadiony kvůli sportu, co děláš na tomhle webu?
 • Slezský FC Opava carcass 22.12.2014, pondělí, 17:46 + 1 - 0
  dobrá, když tedy připustím, že by se nic nestalo pokud by si dementi z řad fans a dementi z řad sekurtitky dali navzájem přes hubu, ale hlava mi nebere proč se před tím zaházel led pyrotechnikou? To si fakt neuvědomujete, že tím škodíte svému klubu? Led se pod žárem z pyra rozpustí a vznikne tam nerovnost, na které se hráči mohou zranit, nehovoře o tom nevyvětratelném smradu, který hráči musejí v plné zátěži dýchat......rozdat si to s domácími, proč ne, ale proč na stadiónu a mezi normálama? Chápu, klub vašeho srdce nehrál, Baník má teď zimní přestávku, tak jste si jeli bouchnout na hokej, asi to byla dobrá zábava, Havířov se z toho posere, ale to vám je stejně jedno, bo chuj s nějakým Havířovem, .....
 • FC Baník Ostrava jedinebanik 22.12.2014, pondělí, 17:45 + 0 - 0
  Doyle: ubrečenost a vychcanost,to jsou české vlastnosti..........jebat!!!
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 22.12.2014, pondělí, 17:42 + 2 - 1
  Doyle a vsichni dalsi, kteri ujizdite na tom, kdyz se nekde neco nici, tece krev a jedno zda fandu a nebo uniforem ci vest, dobry - tady mate odkaz www.hooligans.cz a tam si po sobe jen utrete monitor. Normalni fandy zajima predevsim sport, chorea a hlavne vysledek sveho klubu. Ostatni veci jsou nam u prdele !!! Chodime kvuli sportu !!!
 • Zbrojovka Brno Doyle 22.12.2014, pondělí, 17:20 + 3 - 0
  Torino- "hodně ran obuškem, ale zřejmě pořád málo"... dávej si pozor na to, co tady píšeš.... a doporučuju všem přečíst si report havířova.. když před zápasem securitka nechce pouštět lidi na stadion a stříká slzák i mezi ženy s děckama, fakt si myslíte, že není dobře že dostali? přejsně jak píše džejár.. kdyby se to stalo vám, tak jenom brečíte na netu, jaké jsou ti sekuritáci kurvy a nadáváte a zakládáte posrané ANTI skupiny na facebooku a stěžujete si, že to nikdo neřeší... a když jim AZ dali to, co si zasloužili, tak se vám to zase nelíbí.. prostě češi, k tomu není víc co dodat
 • bez klubu barrabravas 22.12.2014, pondělí, 17:12 + 1 - 0
  Tady je snad diskuze Pelta fanklubu a jim podobných. Zrovna na tomto webu bych to vážně nečekal.Především Brňáci vážně pecka...
 • bez klubu Pirlo 22.12.2014, pondělí, 16:28 + 0 - 0
  Proč se pořád tak divíte, že se něco stalo na hokeju? Sleduju veškerou fans scénu v ČR a musím říct, že mnohdy je to na hokeju zajímavější než na fotbale. A zrovna Prostějov s Havířovem strčí 2/3 fotbalové ligy v pohodě do kapsy.
 • FC Baník Ostrava dzandra 22.12.2014, pondělí, 15:27 + 0 - 0
  pohled dalším objektivem: jen by mě zajímalo, co by na to media, když na skoro posledním obrazku není to dítě vyděšené k smrti. :-)
 • AC Sparta Praha eRw!n 22.12.2014, pondělí, 15:04 + 1 - 0
  na to ze to je hokej, tak naproste parada! pyro na lede, super :)
 • FC Baník Ostrava ondra_chachari.cz 22.12.2014, pondělí, 14:59 + 0 - 0
  Pohled dalším objektivem: http://oo1922.zonerama.com/Album/511162
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 22.12.2014, pondělí, 14:42 + 0 - 0
  Ach jo :-D, nekteri radoby KinderHooligans (Mat1922 ;-)) si nedaji rict :-D. Jsou fakt drsni :-D, vsechny zbiji :-D a vsechno rozbiji :-D. Bu bu bu bu bu bu :-D. Proste spravny detsky fanda :-D. Zrejme hodne ran obuskem do hlavicky, zli Acabove ;-). Ale porad asi malo :-D !!!
 • Zbrojovka Brno radex 22.12.2014, pondělí, 13:22 + 0 - 0
  nevidím rozdíl mezi nazi security a nazi hooligans-nejsou to mnohdy ti samí?fakt tleskám,supr čurina.
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 22.12.2014, pondělí, 13:16 + 0 - 0
  Nevidím rozdíl mezi diskuzí na novinkách a tady. Tady je snad sraz hoven z fanklubů.
 • SK Slavia Praha Pyroman 22.12.2014, pondělí, 12:12 + 0 - 0
  Vezmu to trošku z jiné perspektivy.. Zaprvé super choreo Prostějova, něco na styl tuším Kodaně, povedené! Zadruhé super počet a představení Zvěře, jen ten support mohl být o něco lepší na ten počet. Co se týče nepokojů tak ty se dali čekat hned po tom, co AZ naplnil několik busů za pár dní a víc to komentovat nebudu, protože na to má každý individuální názor, ale celkově pro toho, koho zajímá více dění na tribunách než na ploše to musí být super zápas :)
 • Zbrojovka Brno radex 22.12.2014, pondělí, 12:03 + 0 - 0
  jedna banda kreténů,se rve s druhou bandou kreténů...za mě spokojenost,jen houšt.
 • FC Baník Ostrava Mat1922 22.12.2014, pondělí, 11:51 + 0 - 0
  Torino,Feynorde nebo komu to fandis...ted si s kryplem jako jsi ty nebudu kazit vanoce...tahni na stranky,kde tvuj plac bude mit odezvu.
 • HC Litvínov hurvajz33 22.12.2014, pondělí, 11:24 + 0 - 0
  dobre az a ti kokoti ve vestach jak prisly acab tak hned machrujou
 • FC Baník Ostrava ČechFCB 22.12.2014, pondělí, 10:03 + 1 - 0
  Aspon někdo konečně ztrestal tu zkurveny sekuritaky. jinak prezentace obou taboru na jedničku.
 • bez klubu Divák 22.12.2014, pondělí, 09:19 + 0 - 0
  Proti zlu zlem, ale nestat se grázlem...
 • bez klubu J.R. from B.K. 22.12.2014, pondělí, 09:03 + 0 - 0
  Rajce: "ale ten konec Havířov přepískl,proč si to nevyříili někde venku?" Počkej, to jako fakt? Jako že se mělo zavolat prostějovákům, ať jdou ven? Nebo vyzvat členy ochranky, aby šli ven? :-) Pokud to takhle funguje u Vás, že vyzvete své soky ven a tam je Vám dán prostor pro laškování, tak tiše závidíme...
 • HK Hradec Králové Rajce von mechov 22.12.2014, pondělí, 08:54 + 0 - 0
  Trošku nepobírám, co ten konec má společnýho se supportem? Začátek krásný pokoukání,oba tábory na jeničku ale ten konec Havířov přepískl,proč si to nevyříili někde venku? Akorát záminka k větší buzeraci. Hlavně při výjezech...
 • FC Baník Ostrava Casual88 22.12.2014, pondělí, 07:59 + 0 - 0
  JR a cemu se divis? Kolik je v kazdem tabore takovych lidi, kteri do neceho jdou? Rekl bych ze v celem Cesku je to max 200 hlav. Navic jich bude stale ubyvat, protoze doba jde dopredu kvanta zaznamu ctecek obliceju atd. Jinak na tribunach je spoustu nesmyslnych pokriku ktere nic neznamenaji. Pokrik ACAB je jeden z nich.
 • bez klubu horacek 22.12.2014, pondělí, 07:37 + 0 - 0
  A mě se to líbilo.
 • SK Slavia Praha SKSDAVID 22.12.2014, pondělí, 01:03 + 0 - 0
  Hezké představený z obou stran :)
 • bez klubu J.R. from B.K. 22.12.2014, pondělí, 00:46 + 4 - 0
  Docela mě udivuje, kolik lidí se tady diví tomu a pozastavuje se nad tím, že se poválčilo s ochrankou... Kurva, mnozí na internetu pořád vypisují A.C.A.B. či A.S.A.B., už je to tak ohraná hláška, neboť mnozí to cpou i tam kde to nepatří, no a když se někdo rozhodne dělat víc, než o tom jen psát a ochranku trochu poškádlí, je to taky špatně... Jsme opravdu Švějci u piva, kterým se nic nelíbí, se vším jsou nespokojeni a řešením je o všem jen mluvit a zlobit se, jak je vše špatné... A že tu někdo napsal, že je škoda, že si Havířov takto pokazil své zdařilé prezenrace? Tohle byla ta nejlepší prezentace! Takové 3D pohyblivé choreo se podaří jednou za čas...
 • HC Oceláři Třinec cypalkoholičny 22.12.2014, pondělí, 00:45 + 0 - 0
  Do Extraligy s tím.. neříkam pyro na led to ne.. ale všechno kolem? proč ne aspoň je nějaká zábava
 • Zbrojovka Brno flinta 21.12.2014, neděle, 23:56 + 0 - 0
  jsem nesmirne potesen ze se britska nemoc rozsiruje uz i na hokej :)
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 21.12.2014, neděle, 23:06 + 1 - 0
  Omlouvam se, asi bych se nemel prit se ctenarem Ctyrlistku. Bude nejspise nactilety a byt hruby na deti je jeste odpornejsi nez nicit a delat vytrznosti. :-D
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 21.12.2014, neděle, 22:38 + 4 - 0
  Mat1922: Ty asi budes jeden z tech blbecku co tam byl ;-). Jenze u Tebe je to jedno - jestli dostanes po palici, Ty v ni mas stejne hovno :-D !!! Hlavne deti uz maji davno spinkat ;-), tak jdi spat a nezlob dospelaky :-D !!!
 • FC Baník Ostrava Mat1922 21.12.2014, neděle, 22:31 + 1 - 4
  Hnus tady..kdo z vas je fizl,Pelta a spol? Torino,k.m. a jim podobni tahnete bud na novinky,nebo na casopis Ctyrlistek..tam si plkejte s Fifinkou a Torino ty muzes pojebat jeste Bobika.
 • SK Sigma Olomouc Hawking 21.12.2014, neděle, 21:08 + 1 - 0
  securitka dostala,palec nahoru...
 • SK Slavia Praha sešívka 21.12.2014, neděle, 20:55 + 1 - 0
  Pyro na hokej, do uzavřenýho prostoru je prostě debilita.. možná tak na konci, po zápase
 • Zbrojovka Brno Torino FC!!! 21.12.2014, neděle, 20:43 + 3 - 1
  Koukám, že tu máme opět dva tábory. Jedni slintají a druzí nechápou. Opět tu nešlo o sport a opět byl sport jen záminka. Pak tu spousta lidí pláče nad tím, že na stadionech a v okolí stadionů je buzerace !!! Je, kvůli všem takovým rádoby fandům !!! Těm pak můžeme děkovat.
 • HC Energie Karlovy Vary Green96 21.12.2014, neděle, 19:53 + 1 - 0
  Tohle je už přehnaný. Jestli byl problém se security tak se mohl vyřešit po zápase a ne takhle aby se přerušil zápas.
 • bez klubu tommy 21.12.2014, neděle, 19:43 + 1 - 0
  k.m Mas ve vsem pravdu.
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 21.12.2014, neděle, 19:19 + 1 - 3
  k.m: takové zmrdečky jako ty miluju. jebat konfidenty, ty tam být tak chodíš a ukazuješ jedna báseň. Každopádně ani já s tímhle moc nesouhlasím, nevím sice detaily co se dělo či nedělo, ale prostě podle mne to je blbost podobná co se stala na Bazalech se Spartou..
 • Zbrojovka Brno Doyle 21.12.2014, neděle, 19:11 + 0 - 0
  Spartanem navzdy: tak pod to bych se podepsal, naprostý souhlas! ...flvv: myslím, že těch smajlíků používáš zbytečně málo :( .. holt někteří lidi si to tu dlouhodobě asi pletou s facebookem.... jinak že nějací securitáci dostali po piči je jenom dobře a pro mě to byla super akce! co být nemuselo, je to pyro na hrací ploše, proti tomu jsem jak ve fotbale, tak samozřejmě i v hokeji..
 • bez klubu barrabravas 21.12.2014, neděle, 18:54 + 0 - 0
  k.m: ty si na hlavu nebo policajt? Já bych řekl obojí
 • Zbrojovka Brno flvv 21.12.2014, neděle, 18:51 + 0 - 0
  :D :D :D klasicky se bavím, názory tentokrát z obou stran (až na carcasse s tím souhlasím) jsou tradičně dementní
 • bez klubu k.m 21.12.2014, neděle, 18:43 + 4 - 0
  přesně...proč nedošlo ke konfrontaci hned u vchodu když měli problém s ochrankou ?? no proč..protože to byli posraný! a zmohli se jen na házení předmětů a tu přetlačovanou za brankou! jinak to pyro na ledě je neskutečná demence! záznamů je dost a tady doufám že policie viníky obviní !!
 • AC Sparta Praha Spartanem navzdy 21.12.2014, neděle, 18:43 + 1 - 0
  carcass: Takže kvuli tomu,že díky tomuhle nastanou větší opatření bys to neudělal?Takže radši budeš sedět na zadku a nic nedělat? Nebo si myslíš že když budeš jen fandit žádný opatření nepřijdou? Kdo chce psa bít,hůl si najde.Když někdo bude chtít tak zavede větší opatření kvuli tomu,že si zařval sprostě.Je jedno co se kde stane,když se někdo rozhodne,tak s tim nikdo nic neudělá,pokud se fanoušci už sakra nespojej.
 • bez klubu Divák 21.12.2014, neděle, 18:16 + 1 - 0
  Gieksa Baník: Já bych si u toho nikdy nehonil a je jedno jestli je to v Polsku, Německu, u nás nebo Africe. Raději se podívám na video kvalitního supportu, než toto. Jako fajn vzrůšo se udělalo, ale měli jste sekuritku seřezat už u vchodu, jestli se chovali jako kokoti, ale takto prostě ukončovačka zápasu, když to bylo 3:0 na hřišti.
 • Zbrojovka Brno flvv 21.12.2014, neděle, 18:12 + 1 - 0
  Jihlava už radši prohrává :D
 • Slezský FC Opava carcass 21.12.2014, neděle, 18:12 + 5 - 1
  hm, a k čemu dobrému ta havířovská demence bude dobrá? Média podle těch dementů pořádně barevně vykreslí obraz všech fanoušků, politici rádi vyslyší hlas lidu a uvolní peníze na ještě větší šikanu na stadiónech. Výjezdy budou ještě větší buzerace a havířováci si do Prostějova pár let nevyjedou. Díky bohu, že se tam nic nestalo normálům, to by už bylo úplně v prdeli. Zaházet led dělobuchy a dýmovnicemi je demence nejvyšší kategorie. Ale co se dívím, vždyť to jsou jen takoví převlečení baníkovci....ale jo, hlavně že byl večírek a něco se dělo, asi už jsem starší a tahle demence už jde mimo mně.....
 • AC Sparta Praha acs1893 21.12.2014, neděle, 18:09 + 1 - 0
  baníkovci se nuděj tak šli na hokej?
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 21.12.2014, neděle, 18:06 + 1 - 2
  Moralisté se už objevují i na této stránce? Tak to už je vážně v piči, opravdu. Kdyby se to odehrálo v Polsku nebo Srbsku, tak si honíte nad tím kokoty, jakmile se to stane u nás, tak máte plnou hubu keců, jak je vše špatně, že by se to dít nemělo atd. Běžte doprdele! Kdo tam nebyl, nepochopí, takže svoje postřehy si pište do televize Nova, isport, novinky a další ověřené mediální mrdky, tam jsou na to zvědaví.
 • Zbrojovka Brno flvv 21.12.2014, neděle, 17:49 + 1 - 0
  Demence ovládá tuhle stránku
 • Zbrojovka Brno Doyle 21.12.2014, neděle, 17:42 + 0 - 0
  velká paráda! Většina securitek potřebuje čas od času trochu proplesknout :)))
 • SK Slavia Praha nevimjmeno2 21.12.2014, neděle, 17:03 + 0 - 0
  Velké plus. Konečně se zase něco děje. Jak dorazí fízlové tak sekuriťákům zase narostli koule. Posranci.
 • 1.FC Slovácko JUVE 21.12.2014, neděle, 16:13 + 1 - 3
  az jasne nejlepsi fans v hokeji bez debat ! kam se hrabe kometa.
 • bez klubu Fanda 21.12.2014, neděle, 15:40 + 1 - 0
  Toto se mi nelíbí. Zbytečně dáváte chovancům a jim podobným argumenty do ruky. Toto by se na stadionech dít nemělo.
 • bez klubu barrabravas 21.12.2014, neděle, 15:38 + 0 - 0
  PS: security schovaní za plotem a najednou hrdinové, když přišla zásahovka. Klasika.
 • FC Baník Ostrava capekpico 21.12.2014, neděle, 15:36 + 0 - 0
  Fajne jak cyp! Jaka byla klobása, bo vypadala luxusně?
 • bez klubu barrabravas 21.12.2014, neděle, 15:32 + 0 - 0
  Super, jako ve starých dobrých časech. Jen pro AZ na dlouhou dobu nejspíš naposled...
 • SK Slavia Praha sešívka 21.12.2014, neděle, 15:20 + 0 - 0
  Tohle se mi nelíbí
 • FC Vysočina Jihlava SAMOT3 21.12.2014, neděle, 15:12 + 0 - 0
  Takhle si Havířováci posrat jinak povedenou prezentaci...
clbannerVidea
další videa >
Vlajkonosi.cz
Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata! 08.10.2021

Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata!


VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019

VLAJKONOŠI v Chomutově

více na www.vlajkonosi.cz>
Groundhopping.cz
Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou! 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou!


Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra...


Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově! 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově!

více na www.groundhopping.cz>
Hooligans.info
Svatební den fanouška Ritchie s inzultací rozhodčího a kontumací - Promiňte mi to, já byl vožralej jako kráva... 09.07.2022

Svatební den fanouška Ritchie s inzultací rozhodčího a kontumací - Promiňte mi to, já byl vožralej jako kráva...


Utkání Zbrojovky se Slavií Praha sledovalo více jak 44 tisíc diváků! Brno drží rekordy, které hned tak nepadnou... 09.07.2022

Utkání Zbrojovky se Slavií Praha sledovalo více jak 44 tisíc diváků! Brno drží rekordy, které hned tak nepadnou...


Baník se vrátil do ligy! Autoservis CHzB zahájil v Brně Oktoberfest a pivo létalo proudem... 30.06.2022

Baník se vrátil do ligy! Autoservis CHzB zahájil v Brně Oktoberfest a pivo létalo proudem...

více na www.hooligans.info>
Komentáře
07.06.2021, pondělí, 10:27 -
O takovem grafity jsem vzdy sn...
06.06.2021, neděle, 11:08 -
Super!!!
21.11.2020, sobota, 07:44 -
Pěknou podívanou kazí kvikot m...
20.11.2020, pátek, 07:53 -
Bravo a klobouk dolů
23.09.2020, středa, 06:43 -
Myslím, že minimálně fanoušci ...
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace