registrovat | přihlásit se
vyhledat rss

FotoReport: HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice

Hokejoví Ultras neděle, 09.03.2014 - přejít do komentářů
Ocelářské derby mezi Třincem a Vítkovicemi ve fotografiích a videích
/titleImg/fotoreport-hc-ocelari-trinec-hc-vitkovice/6/5787.jpg?width=570

V rámci 52. kola hokejové extraligy se uskutečnilo ocelářské derby mezi Třincem a Vítkovicemi. Utkání nabídlo mnoho optických prezentací.

Za zmínku určitě stojí průběh 3. třetiny, třinečtí roztahují podobiznu rytíře Vítka doplněnou nápisy „každý to uzná, buzna.“ Hostující kotel neváhá ani sekundu, vytahuje podobiznu malé holčičky v dresu Třince, doplněnou o nápis „ahoj, jmenuji se Agnieszka, je mi 12 let a vymýšlím chorea Třince.“

Na konci utkání hosté zapalují pyro, včetně jedné dýmovnice. Návštěva činila 5 155 diváků, z toho cca 350 hostů.

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.
Web Hokejoviultras.cz je propojen s registrací na portálu www.supporters.cz. Pokud zde máte registraci, tak se stačí pouze přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla. Pokud registraci nemáte, tak se prosím zaregistrujte.

Jméno Heslo
text
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 13.03.2014, čtvrtek, 09:45 + 0 - 0
  A tenhle web je důkazem,že se nemusí lidi z klubů,které se mezi sebou nemusí jen urážet a že se i shodnou.A nemyslím,že by to mělo být nějaké ,,fanclubáctví",tohle je trošku přehnané srovnání.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 13.03.2014, čtvrtek, 09:42 + 0 - 0
  Kdj-AZ:Já bych cigány vůbec nezmiňoval,moc jich na fotbal stejně nechodí a chodit nebude,ani na kluby,ani na repre a já se považuju za Slezana,ale taky a hlavně za Čecha!Nebo chceš vlastní stát nebo připojení k Polsku...?Znovu musím opakovat,že když se v jednom kotli nepozabíjejí rozvětvené polské koalice,fanoušci Gala a Feneru,Olympiakosu a Panathinaikosu,Millwallu a West Hamu,Riveru a Bocy,Rangers a Celticu,Partizanu a Zvezdy,Hajduku a Dinama atd.,atd.,tak proč by to nešlo 90m minut u Sparťana,Chachara,Opaváka...My si tady na chuligány hrajeme,jinde se mezi sebou vraždí a problém to není,no znova opakuju,že je to téma pro kompetentnější lidi jako třeba Strašák,Kyby,Zdeněk,já už bych se k tomu nevracel,protože pořád píšu to samé dokola,já prostě na repre nepáchnu do té doby co tam bude ten vandrácký paskvil,který dělá svým fanděním,nefanděním ostudu v celé Evropě,ale tak svaz může být rád,je tam bezpečno,nepoužívá se ta životu nebezpečná pyrotechnika,nafukovací tleskátka jsou přece pro ženy a děti parádní odvaz,všichni se navléknou do reklamou polepených repre dresů a jsou happy,to taky nechápu,třeba teď olympiáda,frajeři dají ranec za letenky,hotely,vstupenky,jídlo,suvenýry a na sebe navlečou reklamní dres za 3 koruny polepený 10 reklamama...
 • AZ Havířov Kdj-AZ 13.03.2014, čtvrtek, 07:21 + 0 - 0
  Ok, tak ještě poslední dotaz. Jaký je rozdíl, mezi příslušníkem národa třeba Slezského fandícímu jinému národnímu týmu (českemu) a tím, že stejnému týmu fandí člověk národnosti Romské? :)
 • HC Oceláři Třinec Marduk18th 12.03.2014, středa, 23:57 + 0 - 0
  Kdj-AZ: Vím, že do mě hned pustíš jako do fandy Třince, ale tady jde o to ustoupit svému egu... Na repre by neměli být Opaváci, Ostraváci, Pražáci, ale Češi, to že se tam přikurví ten zbytek, je náš problém, že to tak daleko zašlo. Nejjednodušší je od toho dát ruce pryč! Když půjde do tuhého, tak budeš rád, když ti ta "opavská kurva" podá pomocnou ruku... Tohle to je průser i našich nacionalistů, že je tu 150 různých grup, každý svůj píseček, bo ti jsou málo, ti jsou zase moc, tak nás 20 bude těch pravých, bo ti druzí si vážou tkaničky na mosty a my do kříže. Přitom všem jde vlastně o jedno, ale nedokážou se prostě domluvit ani na tom jakou má barvu hovno... To stejné platí i u repre. Rozklad zevnitř... Když jde o repre, dokáže většina lidi po celém světě potlačit svoje ego, bo jde o něco co je pro všechny společné a nemusí se u toho držet celý zápas za ruce vyznávat si lásku...
 • AZ Havířov Kdj-AZ 12.03.2014, středa, 23:09 + 0 - 0
  Ne, vážně si nemyslím, že repre v ČR zaobírá jen Čechy, Slezsko a Moravu, co takoví Romové, Vietnamci, Poláci, Ukrajinci, hlásící se ke své národnosti, kteří žijí tady a podporují zdejší repre? Dále to nebudu rozebírat, národnost a státní příslušnost je prostě rozdíl. A i kdyby měl každý národ opravdu svůj tým, nemohl bych fandit po boku Opaváka, kterého nazvu kurvou a pak si s ním zafandím bok po boku "bo nároďák". Nevidím žádný rozdíl mezi fanklubáky, chodícími na srazy s jinými klubovými příslušníky a těmi, kteří společně fandí na jedné tribuně. To chápu jen u fanklubů, anebo u akci typu BBB s Torcidou, kdy by se jinak hosté nedostali na stadion.
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 12.03.2014, středa, 18:51 + 0 - 0
  Kdj: Co to tady valíš za blbosti?? Jde vidět, že máš o Polské fans scéně opravdu přehled ... :-D :-D A jestli jsou pro tebe "širokou škálou národů" 3 historické země, se svými více či méně národnostně smýšlejícími občany, které reprezentuje národní mužstvo České republiky, tak to opravdu klobouk dole! To by se v Německu museli, se svými 16 spolkovými zeměmi, úplně na nároďák vysrat! ;-) Klub na prvním místě samozřejmě ano!!! Ale na repre se to pro podporu vlasti, dle mého i bez "fan-clubáckých móresů", dá na těch 90 minut, jednou za čas, překousnout.
 • HC Oceláři Třinec Marduk18th 12.03.2014, středa, 08:09 + 0 - 0
  LordikDevil: Proboha chlapče, co jsi to vypotil? To "ikdyž" si nech od cesty... A to že, Třinečáci běhali za AZeťáky s foťáky a otevřenou náručí? Většina? Skoro všichni? Jak tady psal Tom (beztak to je ten, kterého jsem na začátku derby chytil za ruka a pustil ho až 15min. po konci), tohle by snad ani TV Nova nevymyslela... Nedramatizuj to zase do takových rozměrů, je to sice pěkně zkažené, ale ty to zase vidíš až extremně černě. Poslední větou jsi jen potvrdil, že máš odněkud naučené fráze a vlastní uvažovaní ti je cizí, ale hlavně že jsi přispěl do diskuze ;-)
 • AZ Havířov Kdj-AZ 11.03.2014, úterý, 23:19 + 0 - 0
  To je viděno mýma očima taky jediná velká kaňka Poláků. Že je pro ně klubová hrdosz dost malá na to, aby mohli fandit bok po boku s příslušníky jiného tábora. A proto jsem já osobně strašně rád jak u nás repre na tribunách vypadá. Kluby jsou víc než repre (nerad tomu říkám nároďák, vzhledem k tomu, že by měl reprezentovat širokou škálu národů, majících české občanství).
 • Zbrojovka Brno flvv 11.03.2014, úterý, 09:30 + 0 - 0
  A vůdcem kotle by mohl být rocco, který stejně nikomu nefandí... takže by s ním nikdo neměl problém, ledaže by na repre chodili i fans Legie nebo Lechu
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 11.03.2014, úterý, 08:17 + 0 - 0
  Asi tak,že by všichni museli být bez klubových symbolů a byl by jakousi vládou tvořenou lídry kotlů největších fanouškovských táborů,vyhlášen smír,pakt o neútočení:-) Třeba jako bývají na našich výjezdech akce,všichni v bílém,tak na repre taky všichni v bílém(popř.v červeném :-()Když nikdo nebude vykřikovat Baník pičo,Sparta ap. tak by to mohlo projít,já neříkám,že by to mělo být jednoduché,ale když to zvládnou Poláci,Řekové,Angličani(a to i v dobách kdy se jich bála celá Evropa),kde ta nenávist byla nebo je někde jinde než u nás,tak proč by se to nepodařilo tady.Nikdo taky nemluví o žádném bratříčkování,ale o to zařvat společně v kotli,další meta je zase boj proti chuligánům z jiných zemí.Ale to není otázka pro mě,já jsem řadový výjezdový fanoušek.Jednou jsem jel z Německa a v Děčíně nastoupil plný vlak ,,radikálů" z demonstrace ve Varnsdorfu,byli mezi nimi lidi z celé země,neganoušci,i fans různých klubů,tak asi tak.Ale asi bych se na hajzlu neptal týpka vedle mě,odkud jsi brácho?:-)Spartáá voléé,tak to je supéér,pojď vyfotíme si společně čuráky :-D
 • AZ Havířov Kdj-AZ 10.03.2014, pondělí, 23:16 + 0 - 0
  Pedro Baník: Jen otázku k tomu nároďáku. Když bys nemohl jít s příznivci jiných klubů na sraz, tak jak bys mohl fandit s těmi stejnými lidmi v sektoru na repre? :)
 • HC Vítkovice Tom 10.03.2014, pondělí, 22:57 + 0 - 0
  Zase tady nerobte z komára velblouda. Ano najde se pár jedinců, kteří jdou po zápase s Třinečákama na pivo, ale to je menšina co se prostě cohdí dívat na hokej, tak samo kdyby byla naše fotbalová liga na úrovni, tak se na stadiony nahrnou metroši a šamponi. Vy to tu všeci píšete stylem jako kdyby se po siréně oba kotle sebraly a začly si strkat párky do prdele. A pak zase můžetw všeci nadávat na TV Hovna a spol. když principálně děláte to stejné.
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 10.03.2014, pondělí, 20:50 + 0 - 0
  Hammass: Nebuď na sebe tak přísný ... :-) Vítkovice jsou Morava, Třinec je Slezsko, proto ta Moravská orlice u Vítkovických. Dnešní město Ostrava bylo původně několika sídly, oddělenými tokem Odry a Ostravice: směrem do Slezska vybíhal klín moravského území, v němž se nacházela Moravská Ostrava, Vítkovice, Mariánské Hory, Hrabůvka, Hrabová, Zábřeh, Vyškovice, Přívoz, Hulváky, ve Slezsku na levém břehu Odry se nacházely Polanka nad Odrou, Svinov, Poruba, Třebovice, Petřkovice, na pravém břehu Ostravice Slezská Ostrava, Muglinov, Radvanice, Kunčice.
 • FC Baník Ostrava jedinebanik 10.03.2014, pondělí, 19:52 + 0 - 0
  gieksa:co lidi baví na hokeji?třeba hokej.sice jsem na hokeji nějakou dobu nebyl,ale hokej mam rad jako hru.v tom mi přijde extraliga,jako jedna z nejlepších soutěží.po fans stránce si netroufám hodnotit.každopádně v neděli jazda na brno,dovolená schválena:-)
 • FC Baník Ostrava LordikDevil 10.03.2014, pondělí, 19:37 + 0 - 0
  Marduk18th: Teď si s prominutím sereš do huby :) Zaprvé to, že budeš chodit na svůj tým, ikdyby hrál první hokejovou ligu ti ještě možná věřím, ikdyž... Ale to, že se bratříčkuje JEN půl stadionu, to nemůžeš myslet vážně :D Hrajete si na drsné goroly apod. ale jakmile jste přijeli na přátelák do Havířova, tak jste dostali po tlamě a byli obráni o šály a dresy jen proto, že skoro všichni ste se tam chtěli s každým z Havru objímat a fotit na FB :) A nesnaž se zamluvit, že to byla náplava od Havířova co fandí Třinci, jelikož velká většina toho kotle co tam byla, byla přímo z Třince :D A pak ten brek na FB a všude možně. Ale upřímně, celá ta E-liga je postavená z hlediska fanklubů na hlavu a co si budeme říkat, ani Kometa už není to co bývala cca 2-3 roky nazpět.
 • HC Oceláři Třinec Marduk18th 10.03.2014, pondělí, 18:09 + 0 - 0
  Gieksa Baník: Tak ELH mě baví to, že tam hraje můj klub, když bude hrát v první, bude mě bavit 1.liga... Tak asi když se tě zeptám, co tě baví na Lize mistrů, když by tam hrál Baník nebo bys LM bojkotoval? A k bratříčkování? V tom se babřete pod každým příspěvkem z Extraligy, už jste dostali hafo odpovědí, holt někteří se bratříčkujou, někteří nebratřičkujou, někteří nadávají, někteří nenadávají a občas z toho vznikají nesmyslné kombinace, je to všechno o jedincích a půl stadionu nezměníte...
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 10.03.2014, pondělí, 16:30 + 0 - 0
  Kyby, taky si kladu tuto řečnickou otázku. A ještě bych dodal, co lidi baví na té extrakomerzO2league? To bude asi stejné, jak ordinace od tv hovna. Větší sračku vymyslet už nelze a přesto sledovanost milionová. Ty čechy jsou vážně v píči :-)
 • FC Baník Ostrava Kyby 10.03.2014, pondělí, 15:45 + 0 - 0
  No a že bere celá republika šály Chacharům, zatímco Chachaři obírají o šály děti, to ví přece každý, nejen Vítkovice :-)
 • FC Baník Ostrava Kyby 10.03.2014, pondělí, 15:44 + 0 - 0
  Pochopil bych to jejich bratříčkování, je pěkné, když se lidi mají rádi, ale nepochopím, proč se potom urážejí, a to dokonce choreem??? Už jsem to tu psal jednou, přijde mi, že jsou nepřátelé, když je každý ve svém sektoru a pak kámoši u piva. A to nepochopím a ani nechci pochopit...
 • FC Baník Ostrava Hammass 10.03.2014, pondělí, 15:20 + 0 - 0
  nechápu choreo vitkovic s tím orlem.. může mi to někdo vysvětlit, asi jsem totální pablb.. a není někde lepší foto s choreem třince, nějak jsem se nedopátral toho rytíře..
 • Zbrojovka Brno flvv 10.03.2014, pondělí, 14:26 + 0 - 0
  já chodím fandit svému týmu a městu, a je mi jedno co za ocasy tam taky chodí fandit...
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 10.03.2014, pondělí, 12:43 + 0 - 0
  Tak na ten nároďák bychom se nějak spojit mohli,ale dělat srazy fanoušků a přijít v dresech,udělat si fotku,uprostřed já,nalevo Chuligán Sparty a napravo chuloš Opavy,držíce se za ramena a usmívající se do foťáku...No všechno je možné,ale taková fotka může vzniknout leda tak ve fotoshopu :-D
 • AC Sparta Praha acs1893 10.03.2014, pondělí, 12:33 + 0 - 0
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/blogy/185437-sraz-hokejovych-fanousku-kdyz-misto-krve-tece-pivo/ v hokeji to bratříčkování prostě je, umíte si představit udělat stejnej sraz fotbalovejch fanoušků?:D
 • FC Baník Ostrava A1922 10.03.2014, pondělí, 12:29 + 0 - 0
  já jsem s fanděním začínal na vítkovicích, ano na hokeji, ale jak to tam vidím, je mi zle. Chodil jsem ještě v době, kdy byly 2 kotle, v době, kdy byl kotel v rohu. Je fakt, že ted se to pomalu zvedá, ale ta komerce a bratříčkování se se všemi soupeři mi příjde na hlavu, tak jako některé chorály..
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 10.03.2014, pondělí, 09:41 + 0 - 0
  Já jsem nikdy ten sport se šálama neprovozoval,mě to nikdy nebavilo,porvu se,to jo,ale šálu jsem nikdy nikomu nevzal prostě a ani nemíním začínat,ale zase jsem člověk,který ví o co jde a tak to ani neodsuzuju,samozřejmě,že je blbě když se jedná o obírání dětí,na druhou stranu zase pochybuju,že by nějaký chuligán vyliskal děcko a vzal mu šálu,to mi připadá jako přehnané brečení těch hodných Vítkovičáků,kteří jsou ti správní,nemyslím si,že by situaci v Ostravě hrotili Baníkovci,když se někdo na netu prsí a uráží Baník a pak dostane facku a brečí tak je to co?Tak samo ta nenávistná atmosféra,urážky nejhrubšího zrna a pak jak tady někdo psal s čurákem v ruce hodnotíte hru a jste velcí kamarádi,mě když někdo nazve polským zmrdem,zkurvysynem,nuzerantem nebo já nevím čím vším častujete soupeře,tak mu urazím palici,vy ne..Vždyť je to jen sport a máme se všichni rádi...To jděte do prdele,taky mě sere na Vítkovicích,že se do haly za posledních 10 let nasralo tolik peněz,že by za to mohl být nový stadion Baníku i nová hokejová hala a to nikomu nevadí,ale z toho že město koupilo Bazaly za 100 mega se všichni hroutí.Doyle:V Ostravě moc tyhle značky nefrčí,což je dobře,většina nosí věci se symboly Baníku a GKS nebo si skupiny fans nechají vyrobit své oblečení.
 • Zbrojovka Brno Doyle 09.03.2014, neděle, 23:51 + 0 - 0
  choreo s Agnieszkou parada a mezi náma to vítkovické pyro mi nepřijde moc komerční ;) do toho mi nic není, ale stejně tu napíšu, to braní vítkovicích suvenýrů baníkovskou omladinou mi přijde víc buranské, než celé vítkovice, náctiletí kluci si na E-shopu objednají mikinu Troublemaker nebo Problemfan, dají pár facek nějemu vítkovičakovi, který vubec netuší o co jde a pak se vyfotí s jeho šalou a řeknou si To byl ale riot.. hovno.. zajímalo by mě, kolik fightu s reálnýma chuligánskýma skupinama mají tihle lovci za sebou.. tak to doteď chápu já, pokud je to jinak, opravte mě
 • AZ Havířov Kdj-AZ 09.03.2014, neděle, 22:07 + 0 - 0
  To choreo s Agnieszkou mě pobavilo, povedené..
 • Zbrojovka Brno flvv 09.03.2014, neděle, 22:03 + 0 - 0
  největší ultrasáci fandí "esku"
 • FC Baník Ostrava TommyFCB 09.03.2014, neděle, 21:37 + 0 - 0
  Choreu Vítkovic jde vytknout jen to, že ho nedoplnily kartony, popř. nemá rozměry sektru, ale jinak pěkné. Celkově je třeba uznat, tvrdím to už delší čas, že Vítkovice šly v tomhle směru hodně nahoru..
 • bez klubu ultraboy 09.03.2014, neděle, 21:34 + 0 - 0
  Třeba se vzájemně na těch tribunách opíchejte, ale nebouchejte se u toho do prsou jaký jste ultras ...
 • FC Baník Ostrava Yompe 09.03.2014, neděle, 20:51 + 0 - 0
  BrokFCB: Tak fakt by mě zajimalo, jestli se za tím tvým nickem schovává někdo, kdo aspoň chodí pravidelně na Bazaly, nebo jestli seš jen další internetový drsoň, co používá slovo My a schovává se za nick , kde figuruje FCB.
 • FC Baník Ostrava BrokFCB 09.03.2014, neděle, 20:42 + 0 - 0
  Yompe: my vás budeme bít i když spadnem :))
 • FC Baník Ostrava Yompe 09.03.2014, neděle, 15:21 + 1 - 0
  Pedro Baník: No vidíš to a já mám pohled naprosto opačný. Donedávna jsem fandil jak HCV, tak FCB, jako správný Ostravak, ale po tom co dělají vaši mladežnici za prasárny je mi Baník jen pro smích a téměř mu až přeju ten sestup. Nazvi si mě vandrákem mi to je jedno. To že fandím Vitkám, na to jsem hrdý. Ne nejsem násilnické hovado co obírá o šály 13 leté kluky abych pak mohl vystavovat fotku uloupených trofejí na FB. Ano mám kamarády i v jiných hokejových klubech. Nechápu, proč se musí baníkovci srát do hokeje.... Nelíbí se vám poměry v hokeji, tak si nás nevšímejte.... připadají vám trapné naše fancluby a meziklubová družnost? Tak nás při tom nechte a žijte si ten svůj baníkovský pseudosen o tom, že zas budou v Baníku světlé zítřky.
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 09.03.2014, neděle, 14:59 + 0 - 0
  flvv:Aspoň jsi viděl sám sebe co?To jsou právě přesně oni,vandráci,kteří chodí jen na dobrého soupeře,ať už na fotbal,hokej nebo Usaina Bolta,většinou jen nadávají,fandí sporadicky.Ne,v Brně vandráci nejsou,to je jasné,těch 20 000 lidí co zmizelo z tribun je stejných jako těch našich 10 000 zmizelých z mistrovské sezóny.
 • Zbrojovka Brno flvv 09.03.2014, neděle, 14:16 + 0 - 0
  Mě by zajímalo proč nejdete proplesknout burany a vandráky, kteří na bazalech řvou na policajty ať zbijou sparťany, a že to řval skoro celý ochoz jak jsem se tam byl loni kouknout
 • 1.FC Slovácko young boys 09.03.2014, neděle, 13:58 + 0 - 0
  marně hledám rytíře ...
 • HC Oceláři Třinec Marduk18th 09.03.2014, neděle, 13:41 + 0 - 0
  Tak po vizuální stránce jsme dostali pěkně na prdel, hlavně s tím druhým, ale co, chybami se člověk učí... Rok dva nazpátek u nás nebyla ani ta polovina nápisu:-)
 • SK Slavia Praha Pyroman 09.03.2014, neděle, 13:20 + 0 - 0
  Buďte rádi, že se alespoň o něco snaží
 • HC Vítkovice Tom 09.03.2014, neděle, 13:18 + 0 - 0
  Kony S-U: asi tak nějak jak más pičo a pyčo :)
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 09.03.2014, neděle, 12:53 + 0 - 0
  Teda až na to použití balkánského PARTIJA, bo u nás vždycky s tvrdým. :-D
 • SK Sigma Olomouc Srát_na_židy 09.03.2014, neděle, 12:51 + 0 - 0
  Pilgrim má pravdu-já to nikomu neberu tyhle šaškárny,každého věc.A přitom by naši skalní mohli taky pleskat fanoušky Mory od rána do večera za jejich aroganci a fanklubovost (při zápase v Hradci oznámili lidem ze Sigmy,co se chtěli podílet na supportu, když tam hrály oba olomoucké týmy že "Hokej vládne Olomouci" a to není jedinej případ) a taky za to,že hodně velká část "fans" Mory se rekrutuje z vandráků,co nadávají na Sigmu a hokej vynášejí do nebes pokud se fotbalově nedaří (v opačném případě jim to zase v hlavě přeskočí a ujišťují všechny o své věrnosti),ale koho to zajímá?Já je prostě ignoruju.A navíc pořád lepší tyhle fankluby,než ti "ultras" Hradce,co fanaticky fandí neexistujícímu klubu :)
 • FC Spartak Trnava Kony S-U 09.03.2014, neděle, 12:50 + 0 - 0
  Chorea Vítkovičáků se mi líbí (už delší dobu se jim v jejich tvorbě daří), pěkné malůvky, které mají i nápad - palec hore! Zato to Třinecké bych snad raději nad hlavy ani nevytahoval, bo to provedení je děsivé...
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 09.03.2014, neděle, 12:40 + 0 - 0
  pilgrime, žij si svůj pohodový matrix :-D Ještě přidám, že nenávidím tebe a tvé názory, ale pak si tě představím, že jsi nemocný člověk a že si nejspíš na vozíčku a řeknu si, on za to nemůže a ten odpudivý pocit vůči tobě mě pak opustí ;)
 • FC Baník Ostrava A1922 09.03.2014, neděle, 12:39 + 0 - 0
  ten orel je celkem povedený, jinak na hokej sem tam zajdu, ale možná tak na AZ, vítkovice už mě opravdu nebaví, jen samá komerce..fuj
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 09.03.2014, neděle, 12:09 + 1 - 0
  pilgrime ty mě vždycky donutíš něco napsat,ikdyž jsem nechtěl,za 1)vůbec bych to nekomentoval,kdyby nešlo o Vítkovice a za 2)naprosto s tebou souhlasím,že když mě něco nezajímá tak to mám nechat být,když si to přečteš 1000 krát za sebou tak zjistíš,že by ses měl odhlásit ze Supporters a zapomenout heslo,protože tebe ultras scéna vůbec nezajímá...
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 09.03.2014, neděle, 11:58 + 0 - 0
  Je tady :-)Děkujeme pilgrime za tvůj komentář,čekali by jsme od tebe jako vždy podporu,ale překvapil jsi nás svým názorem,který je vyjímečně jiný než náš :-D
 • bez klubu pilgrim 09.03.2014, neděle, 11:50 + 0 - 0
  umíte vy vůbec něco jiného, než všechno, co je pro váš poblázněný mozek jiné, nenávidět? Pokud mi něco nevyhovuje a ničím mě to neobtěžuje, tak to prostě nechám být a nezajímám se o to, bezmozek to ale musí nenávidět, fakt jste jen fotbaloví opičáci
 • FC Baník Ostrava Gieksa Baník 09.03.2014, neděle, 11:42 + 0 - 0
  Mentalita FANCLUB :-D :-D :-D Bože jak já tu extrakomercsračku nenávidím...
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 09.03.2014, neděle, 11:39 + 0 - 0
  Abych ještě upřesnil,fotbal mě vždy bavil mnohem více a hokej mě přestal bavit úplně,na olympiádě jsem viděl víc z biatlonu žen než z hokeje,ale když jsem chodíval já,tak tam právě chodili tak nějak všichni,kombinovali to s Baníkem,třeba atmoška někdy v 92 roce na finále se Spartou byla skvělá a vůči Spartě nenávistná alá Bazaly :-)Dnes bych na Vítkovice nešel ani zadarmo do vipky s nahýma hosteskama(možná:-)
 • FC Baník Ostrava Pedro Baník 09.03.2014, neděle, 11:31 + 0 - 0
  Vítkovice jsou mi čím dál tím víc nesympatické a to jsem tam chodíval jako náctiletý(ono tam taky nic jiného než puberťáci a vandráci nechodí)fandil jsem jako většina lidí HCV i FCB,dneska se mi z nich zvedá kufr a začínám stále víc chápat naši mládež,že jim občas propleskne huby.
 • bez klubu fagan 09.03.2014, neděle, 11:08 + 0 - 0
  Smiešne derby fanklubov, ale počty pekné..
clbannerVidea
další videa >
Vlajkonosi.cz
Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata! 08.10.2021

Pojeď i ty do Budějovic podpořit Lvíčata!


VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic! 26.08.2021

VLAJKONOŠI vzhůru na dvojzápas do Č. Budějovic!


VLAJKONOŠI v Chomutově 15.11.2019

VLAJKONOŠI v Chomutově

více na www.vlajkonosi.cz>
Groundhopping.cz
Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou! 13.07.2022

Oslavy 100 let klubu v Ostravě se povedly na výbornou!


Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra... 04.06.2022

Nová Hradečná přivítala vládce okresu z Hodolan. Pivo, cigára, klobásy, makrely a do toho vůně pyra...


Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově! 15.05.2022

Když sestup, tak s plnou parádou! Pyroshow na rozloučenou na Žižkově!

více na www.groundhopping.cz>
Hooligans.info
Svatební den fanouška Ritchie s inzultací rozhodčího a kontumací - Promiňte mi to, já byl vožralej jako kráva... 09.07.2022

Svatební den fanouška Ritchie s inzultací rozhodčího a kontumací - Promiňte mi to, já byl vožralej jako kráva...


Utkání Zbrojovky se Slavií Praha sledovalo více jak 44 tisíc diváků! Brno drží rekordy, které hned tak nepadnou... 09.07.2022

Utkání Zbrojovky se Slavií Praha sledovalo více jak 44 tisíc diváků! Brno drží rekordy, které hned tak nepadnou...


Baník se vrátil do ligy! Autoservis CHzB zahájil v Brně Oktoberfest a pivo létalo proudem... 30.06.2022

Baník se vrátil do ligy! Autoservis CHzB zahájil v Brně Oktoberfest a pivo létalo proudem...

více na www.hooligans.info>
Komentáře
07.06.2021, pondělí, 10:27 -
O takovem grafity jsem vzdy sn...
06.06.2021, neděle, 11:08 -
Super!!!
21.11.2020, sobota, 07:44 -
Pěknou podívanou kazí kvikot m...
20.11.2020, pátek, 07:53 -
Bravo a klobouk dolů
23.09.2020, středa, 06:43 -
Myslím, že minimálně fanoušci ...
všechny komentáře >
clbanner
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace